0,98 * 3.8 - 0.132 / 5.5 - 2.45

+3
Ответы (1)
  1. 28 марта, 04:24
    0
    0,98*3,8=3,724

    -0,132/5,5=-0,024

    3,724-0,024-2,45=1,25

    Ответ: 1,25