Разложите на множители:

14-14m^2

20a^3 - 20a^2 + 5a

+2
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 04:00
    0
    14-14m^2=14 * (1-m^2) = 14 * (1-m) (1+m)

    20a^3-20a^2+5a=5a * (4a^2-4a+1) = 5a * (2a-1) ^2