27434:638• (6405-5876) + 10253

+3
Ответы (1)
  1. 7 августа, 11:42
    0
    27434:638 * (6405-5876) + 10253=33000

    1) 6405-5876=529

    2) 27434:638=43

    3) 43*529=22747

    4) 22747+10253=33000