4,65+у=7,8 памогити решыть задачу

+4
Ответы (2)
  1. 1 января, 19:17
    0
    4,65+y=7,8

    y=7,8-4,65

    y=3,15
  2. 1 января, 21:49
    0
    4,65+y=7,8

    y=7,8-4,65

    y=3,15