5 х+8 х=416 32 у-7 у-94=281

+5
Ответы (2)
  1. 19 ноября, 07:34
    0
    13x=416

    x=32

    25y=375

    y=15
  2. 19 ноября, 08:23
    0
    5 х+8 х=416

    13 х=416

    х=32

    32 у-7 у-94=281

    25 у-94=281

    25 у=281+94

    25 у=375

    у=15