1,5 * (20,1-7,3) * 9,5: (18,63+5,37) * 3,2*1,9

+4
Ответы (1)
  1. 9 января, 13:19
    0
    1) 20,1-7,3=12,8 2) 18,63+5,37=24

    3) 1,5*12,8=14,3 4) 14,3*9=128,7

    5) 128,7:24=5,3625 6) 5,3625*3,2=17,16

    7) 17,16*1,9=32,604

    32,604