560 - (260+300) + 99 = (87-87) + (78-78) =

+3
Ответы (1)
  1. 29 августа, 21:19
    0
    1) 260+300=560 2) 560-560=0 3) 0+99=99 1) 87-87=0 2) 78-78=0 3) 0+0=0