758/758 + (819*0+5) * (12-0) + 0/3509=

(82/82) * 15 + (8064/1-8064) + 472+29*1=

+1
Ответы (1)
  1. 31 июля, 13:51
    0
    1 + (0*12) + 0=1*15+0+473+29

    1=15+502

    1=517

    1-517=-516