А) 6,79 + 7,48 : 4 * 7 =

б) 69,45 - 6,42 : 2 + 8,5 * 7 =

Решите уравнения:

а) 4y - 5,8 = 18,4

б) 32 + (z - 5,38) = 26

+2
Ответы (1)
  1. 12 июня, 17:28
    0
    А) 6,79+7,48:4*7=16,45 1) 7,48:4=1,38 2) 1,38*7=9,66 3) 6,79+9,66=16,45 б) 69,45-6,42:2+8,5*7=125,74 1) 6,42:2=3,21 2) 8,5*7=59,5 3) 69,45-3,21=66,24 4) 66,24+59,5=125,74 Уравнения: а) 4 у-5,8=18,4 4 у=18,4+5,8 4 у=24,2 у=24,2:4 у=6,05 б) 32 + (z-5,38) = 26 z-5,38=32-26 z-5,38=6 z=6+5,38 z=11,38