25% от 16 кг: от 84 м? от 120 л

+2
Ответы (2)
  1. 6 июня, 10:48
    0
    1) 16:100*25=4 кг

    2) 84:100*25=21 м

    3) 120:100*25=30 л
  2. 6 июня, 12:05
    0
    25%=4 кг

    25%=21 см

    25%=30 л