18/19+3/7+1/19+2/7=

Ответ

+4
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 13:07
    0
    18/19 + 3/7 + 1/19 + 2/7 = 19/19 + 5/7 = 1 + 5/7 = 1 5/7