72*480+789*295 - (34188+392012) : 100

+2
Ответы (1)
  1. 1 апреля, 01:23
    0
    1) 34188+392012 = 426200

    2) 72*480 = 34560

    3) 789*295 = 232755

    4) 426200 : 100 = 4262

    5) 34560 + 232755 = 267315

    6) 267315 - 4262 = 263053

    Ответ: 263053