3/8:5/7=

1/5:3/4=

4/5:4/7=

Помогите

+2
Ответы (1)
  1. 14 мая, 15:35
    0
    3/8:5/7=3/8*7/5=21/40

    1/5:3/4=1/5*4/3=4/15

    4/5:4/7=4/5*7/4=7/5=1 2/5