Помогите решить 16/3-4/2?

+5
Ответы (2)
  1. 16 декабря, 13:47
    0
    16/3 - 4/2 = три целых одна третья 3 1/3
  2. 16 декабря, 16:40
    0
    16/3-4/2=32/6-12/6=20/6=10/3=3 целых1/3