66:33+99:9 =

88:22+15*6 =

65 : (213-200) * 10 =

84 : 12 * (307-300) =

+5
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 23:46
    0
    1) 66/33+99/9=2+11=13

    2) 88/22+15*6=4+90=94

    3) 65 / (213-200) * 10=65/13*10=5*10=50

    4) 84/12 * (307-300) = 7*7=49