Реши:

14238:7*300

24436:4*50

509*400:5

735*300:9

+5
Ответы (1)
  1. 15 июля, 09:14
    0
    14238:7·300=2034·300=610200

    24436:4·50=6109·50=305450

    509·400:5=203600:5=40720

    735·300:9=220500:9=24500