Периметр прямокутника 60 см ... Довжина сторони 35%. Яка ширина прямокутника в см.

+2
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 09:26
    0
    60/100*35 = 21 см длина

    Р = 2 * (а+в)

    60=2 * (21+в)

    30=21+в

    в = 30-21

    в=9 см ширина