Помогите

3-у+2 (5-у) = 4 у-8

+3
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 11:59
    0
    3-у+10-2 у=4 у-8 13-3 у=4 у-8 13-7 у=-8 7 у=21 у=3