1000000 - (70780 425*704) 2108:88=

+3
Ответы (1)
  1. 26 июля, 11:59
    0
    1) 70780 425*704=49829419200

    2) 49829419200*2108=105040415673600

    3) 105040415673600:88=1193641087200

    4) 1000000-1193641087200=-1193640087200