265. Найдите произведение:

а) 3,5*18 б) 2,07*37 в) 0,486*15 г) 0,18*12 д) 8*13,24 е) 27,16*26 ж) 31*8,04 з) 15*17,02

+5
Ответы (2)
  1. 22 сентября, 08:10
    0
    А) 3,5*18=63

    б) 2,07*37=76,59

    в) 0,486*15=7,29

    г) 0,18*12=2,16

    д) 8*13,24=105,92

    е) 27,16*26=706,16

    ж) 31*8,04=249,24

    з) 15*17,02=255,3
  2. 22 сентября, 08:36
    0
    А) 3.5*18=63

    б) 2.07*37=76.59

    в) 0.486*15=7.29

    г) 0.18*12=2.16

    д) 8*13.24=105.92

    е) 27.16*26=706.16

    ж) 31*8.04=249.24

    з) 15*17.02=255.3