0,36x + 1,2 = 1,2124

+5
Ответы (1)
  1. 14 июня, 08:42
    0
    0,36x + 1,2 = 1,2124

    0,36 х=1,2124-1,2

    0,36 х=0,0124

    х=0,0124:0,36

    х=31/900