50:16 = 80:25 = 70:30 = 85:35 = 193:60 = 258:40 = 780:300 = 1680:300 = 5720:900 = 18178:79 = 35360:35=

+3
Ответы (1)
  1. 4 декабря, 05:48
    0
    50/16=3.125

    80/25=3.2

    70/30=2.3

    85/35=2,4

    193/60=3,2

    258/40=6,45

    780/300=2.6

    1680/300=5.6

    5720/900=6,35

    18178/79=230,1

    35360/35=1010,2857