11y-8y=3y+16 смешарики россия

+3
Ответы (2)
  1. 25 мая, 22:17
    0
    Y = 11-8

    Y=3+16

    Y=3

    Н=18

    Y = 18-3

    Y = 16
  2. 26 мая, 00:44
    0
    11 у-8 у=3 у+16 11 у-8 у-3 у=16 у=16