Как зделать залачу

У трьохчовнах розмистилося по 6 гребцив а ще в шести човнах по 5 гребцив. Скильки всього гребциврозмистилось у човнвх.

+5
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 20:39
    0
    6*3=18 човнах в 6 гребниц

    6*5=30 човнах в гребниц

    30+18=48 гребниц всего