1) 12,95 - (4,91 - 3,63) * 10 2) 1,9 + 7,2 : (21,3 - 16,8)

+3
Ответы (1)
  1. 28 ноября, 16:59
    0
    1 1) 4,91-3,63=1,28 2) 1,28*10=12,8 3) 12,95-12,8=0,15 2 1) 21,3-16,8=4,5 2) 7,2:4,5=1,6 3) 1,9+1,6=3,5