245+35*18

(87+35) * 25

10260:36+164

52998: (37+29)

+5
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 15:05
    0
    1. 245+35=290

    290*18 = 5220

    2. 87+35=122

    122*25 = 3050

    3. 10260:36 = 285

    285+164 = 449

    4. 37+29=66

    52998 : 66 = 803