21*1-56:7-8+9 * (64:8) - 18:18+3 * (14:2) - 63:9=?

+2
Ответы (2)
  1. 22 января, 12:32
    0
    21-8-8+9*8-1+3*7-7=21-8-8+72-1+21-7=90
  2. 22 января, 14:21
    0
    =21-8-8+9*8-1+3*7-7=5+72-1+21-7=90