4 4 4 4=48 сколько будет

+5
Ответы (2)
  1. 6 июня, 16:47
    0
    ((4*4) - 4) * 4 = 48

    4*4 = 16

    16-4 = 12

    12*4 = 48
  2. 6 июня, 18:36
    0
    (4+4+4) * 4 = 48

    (4 плюс4 плюс4) умножить на4=48