Вычислительной удобным способом. 0,4*17*2'5. 0'125*4'3*80. 0'05*6'73*0'2. 0'4*0'36*5

+1
Ответы (1)
  1. 6 июня, 10:35
    0
    1. (2,5*0,4) * 17=1*17=17

    2. (0,125*80) * 4,3=10*4,3=43

    3. (0,05*0,2) * 6,73=0,01*6,73=0,0673

    4. (0,4*5) * 0,36=2*0,36=0,72