Скоко будет - 3.9-2.2=

2.) 4.6 * (-2,5) =

3.) - 25.344: (-3.6) =

4.) (15.54: (-4.2) - 2.5) * 1.4+1.08=

+3
Ответы (1)
  1. 2 мая, 04:25
    0
    1) - 3,9-2,2=-6,1

    2) 4,6 * (-2,5) = - 11,5

    3) - 25,344: (-3,6) = 7,04

    4) (15,54: (-4,2) - 2,5) * 1,4+1,08=-7,6

    1) 15,54: (-4,2) = - 3,7

    2) - 3,7-2,5=-6,2

    3) - 6,2*1,4=-8,68

    4) - 8,68+1,08=-7,6