Поривняйте дроби 11 12 и 5 8

+5
Ответы (1)
  1. 30 марта, 03:26
    0
    11/12

    5/8

    общий знаменатель 24

    11/12=22/24

    5/8=15/24

    22/24>15/24, значит 11/12>5/8