3) 467 915 + 137 865 : (31 353 - 48 * 609)

+3
Ответы (1)
  1. 9 июня, 04:06
    0
    1) 48*609=29232

    2) 31354-29232 = 2121

    3) 137865:2121=65

    4) 467915+65 = 467980