юнати зибрали 420 насиння бурякив и 360 г насиння моркви четверту частину вид усього насиння вони посияли арешту видали на дослидницьку станцию скильки грам насиння видали

+4
Ответы (1)
  1. 2 июля, 09:58
    0
    1) 420+360=780 (г) - всего

    2) 780/4=195 (г) - посеяли

    3) 780-195=585 (г)

    Ответ: 585 г выдали.