Четири майстра за 6 годин кладуть 480 плиток. скильки плиток кладе1 майстер за1 годину

+1
Ответы (2)
  1. 28 ноября, 06:23
    0
    480/6=80 плиток

    80/4=20 плиток кладе 1 майстер за 1 годину
  2. 28 ноября, 07:34
    0
    480/4=120

    120/6=20

    ответ: 20