Вычислите 1) 3/8+1/12+1/6 / 1/2+1/3+5/6 2) 2/3-1/6-4/9 / 7/9-5/12-5/18

+3
Ответы (1)
  1. 29 мая, 04:19
    0
    1) = 9/24+2/24+4/24+12/24+8/24+20/24=55/24=2 7/24