36:4 + (47-39) x5 = 40 - (45-31) : 7-8x4 = (20:5+7) - 3x3+27:9=

+5
Ответы (1)
  1. 6 ноября, 12:06
    0
    9+40=49

    40-14/7-32=6

    (4+7) - 9+3=5