254-137 + (2346+739) = ?

+1
Ответы (2)
  1. 2 июня, 16:57
    0
    254-137=117

    2346+739=3085

    117+3085=3202
  2. 2 июня, 17:39
    0
    254-137 + (2346+739) = 254-137+3085=117+3085=3202