1) 7*55+7*45+3+45+3*55

2) 8*2+2*92+8*98+2*8

+3
Ответы (1)
  1. 19 февраля, 07:11
    0
    1) 7*55=385

    2) 7*45=315

    3) 3*55=165

    4) 385+315=700

    5) 45+165=210

    7) 210+3=213

    8) 700+213

    1) 8*2=16

    2) 2*92=184

    3) 8*98=784

    4) 2*8=16

    5) 16+184=200

    6) 16+784=800

    7) 200+800=1000