999999-10368: (1024-56*16) + 18

+4
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 22:52
    0
    999999-10368: (1024-56*16) + 18=999936

    1) 56*16=896

    2) 1024-896=128

    3) 10368:128=81

    4) 999999-81=999918

    5) 999918+18=999936