53,104+4,6 * (12-13,23:1,26)

+4
Ответы (2)
  1. 29 января, 12:08
    0
    1) 13,23:1,26 = 10,5

    2) 12-10,5 = 1,5

    3) 4,6 * 1,5 = 6,9

    4) 53,104+6,9 = 60,004.
  2. 29 января, 14:37
    0
    1) 13,23:1,26=10.5

    2) 12-10.5=1.5

    3) 4,6*1.5=6,9

    4) 53,104+6.9=60.004