600+90; 3-200=

200-80; 4*5-35=

564; 2=

+1
Ответы (2)
  1. 8 апреля, 02:48
    0
    90:3=30

    600+30=630

    630-200=430
  2. 8 апреля, 02:48
    0
    600+90=690 3-200=197 200-80=120 4*5-35=15 564/2=282