3111-7236:18+2610:58*45=

804*302:201-804*32:402=

+4
Ответы (1)
  1. 18 октября, 15:14
    0
    1) 3111-7236:18+2610:58*45=3111-402+1=2708

    2) 804*302:201-804*32:402=1208-64=1144