146+275 = 307+826 = 725-368 = 400-26 = 438+262 = 417-48 = 435-359 = 300-154 = 560+780 = 365-137 = 563-284 = 700-47 = 236-119 = 523-483 = 213-175 = 500-489=

+1
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 21:47
    0
    146+275=421

    307+826=1133

    725-368=357

    400-26=374

    438+262=700

    417-48=369

    435-359=76

    300-154=146

    560+780=1340

    365-137=228

    563-284=279

    700-47=653

    236-119=117

    523-483=40

    213-175=38

    500-489=11