200 - (43+0,53-3,863) = ?

+1
Ответы (2)
  1. 20 июля, 11:46
    0
    43+0,53=43,53

    43,53-3,863=39,667

    200-39,667=160,333
  2. 20 июля, 13:54
    0
    200 - (43+0,53-3,863) = 160,133

    1) 43+0,53=43,53

    2) 43,53-3,863=39,667

    3) 200-39,67=160,33