2,0928+47,9072 : (7 - 0,195) =

+2
Ответы (1)
  1. 17 декабря, 17:09
    0
    2,0928+47,9072: (7-0,195) = 9,1328

    7-0,195=6,805

    47,9072:6,805=7,04

    2,0928+7,04=9,1328