2,3*11+1,8*15

6,25*16+18,9*21

9,03*25-10,7*5

12,01*6-9,08*07

+5
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 21:39
    0
    2,3*11+1,8*15=52,3 6,25*16+18,9*21=496,9

    9,03*25-10,7*5=172,25

    12,01*6-9,08*07=65,704