6,946+0,184; 92*10*202,7-8,99 решите

+2
Ответы (1)
  1. 1 октября, 17:26
    0
    6,946 + 0,184 / 92*10*202,7 - 8,99 = 6,946 + 4,054 - 8,99 = 11 - 8,99 = 2,01