6,56*4,36-3,36: (0,736+2,464) - 20,0424

+1
Ответы (1)
  1. 17 ноября, 20:27
    0
    (0.736+2.464) = 3.2

    6.56*4.36 = 28.6016

    3.36:3,2 = 1,05

    28,6016 - 1,05 = 27,5516

    27,5516-20,0424 = 7,5092