Упростить - 7 у+2 у-6+15 у-2=

+3
Ответы (2)
  1. 2 июня, 20:55
    0
    У (-7+2+15) - 6-2=10 у-8
  2. 2 июня, 21:01
    0
    10 у-8

    Как решалось: - 7 у+15 у+2 у=10 у

    -6-2=-8