Система уравнений 2x^2+2xy+y^2=1, 2x+y=1

+2
Ответы (1)
  1. 21 декабря, 11:13
    0
    y=1-2x

    2x^2+2x (1-2x) + (1-2x) ^2=1

    2x^2+2x-4x^2+1-4x+4x^2-1=0

    2x^2-2x=0

    2x (x-1) = 0

    x=0 или x-1=0

    x=1

    x=0 y=1-2*0=1

    x=1 y=1-2*1=1-2=-1